Aplikacje mobline

Daj się znaleźć na każdej mobilnej platformie. Bądź tam gdzie miliony Twoich klientów.

HTML 5

Używamy najnowszych technologi webowych, tak by aplikacje mobilne przez nas stworzone były najbardziej funkcjonalne i spełniały najnowsze standardy multimedialne. A Twoi klienci mogli się cieszyć funkcjonalnością i moblilnością Twoich usług.

Różne platformy

Tworzymy aplikację mobilne na wszystkie istniejące platformy. Nie ograniczamy się tylko do dwóch najbardziej popularnych. Ludzie są różni, jak różne są aplikacje. My chcemy byś docierał do wszystkich ludzi. Tak by każdy mógł dotrzeć do Twojego przekazu.

Tailor-made

Nasze aplikacje mobilne są tworzone indywidualnie i dostosowane do potrzeb odbiorcy. Każdy projekt i każda aplikacja jest unikalna i szyta na miarę. Bo wiemy, że każdy z nas jest indywidualny i nie powtarzalny. Cenimy to i doceniamy.

UI/UX Design

Nasze aplikacje mobilne mają przemyślany i dokładnie zaplanowany interfejs według najnowszych standardów poruszania się w cybernetycznym świecie. Tak by życie było jeszcze prostsze. A Twój klient jeszcze szybciej mógł znaleźć informację bądź produkt, którego poszukuje.

Aplikacje mobilne

Uczyń swoją pracę bardziej efektywną i przyjemną. Ulepsz komunikację wewnątrz firmy oraz otwórz się na nowe kanały dystrybucji swoich produktów oraz usług. Wykorzystaj najnowsze trendy technologiczne oraz możliwości nowoczesnych smartfonów oraz tabletów.

Jak działamy?

Analiza potrzeb

Dokładnie rozpoznajemy cele, możliwości i warunki technologiczne projektu.
Precyzyjne ustalenie założeń projektu to podstawa naszej pracy. Dzięki czemu, funkcjonowanie staje się jeszcze bardziej mobilne.

l

Projekt aplikacji

Projektujemy model interakcji, tworzymy projekty funkcjonalne i graficzne nowej aplikacji. Na tym etapie powstaje architektura aplikacji oraz interfejs użytkownika. Później wystarczy go tylko wdrożyć w życie.

Programowanie oraz testy

Realizujemy terminowo każdy projekt. Przygotowane produkcje są testowane zarówno według scenariusza jak i testów no experience co gwarantuje ich stabilne działanie i niezawodność na wszystkich platformach.

Wdrożenie i dystrybucja

Rozpowszechniamy aplikację za pośrednictwem wybranych kanałów dystrybucji (B2C oraz B2B). Ty decydujesz jak chcesz komunikować się ze swoimi klientami.

Promocja i marketing

Oferujemy utrzymanie oraz wsparcie gwarancyjne, a także promocję aplikacji. Doradzamy jak wykorzystać możliwości aplikacji do celów marketingowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej na ten aplikacji mobilnych?