Druk od A do Z

Zajmujemy się kompleksowo drukiem. Od przygotowania pliku po logistykę transportu. Posiadamy rozbudowany park maszynowy, dzięki któremu drukujemy na wszystkich materiałach reklamowych. Zadrukujemy każdą powierzchnię.

Materiały POS

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer nec sagittis enim. Proin scelerisque justo eget dolor lobortis vestibulum. Phasellus sed leo egestas, venenatis.

Druk na tekstyliach

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer nec sagittis enim. Proin scelerisque justo eget dolor lobortis vestibulum. Phasellus sed leo egestas, venenatis.

Druk, drukarnie i drukowanie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer nec sagittis enim. Proin scelerisque justo eget dolor lobortis vestibulum. Phasellus sed leo egestas, venenatis.

TEKSTYLIA

Nadruki na koszulkach i nie tylko

Posiadamy maszyny do haftu komputerowego. Dla tego wyszywamy napisy na koszulkach, bluzach, czapeczkach, kurtkach puchowych i wodoodpornych. Do tego zadrukowujemy plecaki, torby i saszetki. Oprócz nadruku wszystkie wyżej wymienione rzeczy znajdziecie w naszej ofercie. Wystarczy do Nas napisać.

CZAS MIERZONY KALENDARZEM

Kalendarze

Drukujemy kalendarze książkowe, wiszące, plakatowe, kieszonkowe, na biurko. Oprócz gotowych kalendarzy z naszej oferty zaprojektujemy i wydrukujemy autorski i wyjątkowy kalendarz na Twoje potrzeby.

EKOLOGIA

Druk ekologiczny

Dzięki ekologicznym farbom oraz przy użyciu biodegradowalnego papieru, potrafimy wydrukować materiały w 100% biodegradowalne potwierdzone najwyższymi certyfikatami. Jeśli chcesz dbać o ekologię i żyć zgodnie z naturą, zrób to razem z nami.

Promocja w sensie promowanie

Materiały promocyjne

Ulotki, katalogi, broszury, wizytówki, stendy, książki, opakowania, kalendarze, torby. Dzięki najnowszym maszynom druk offsetowy wykonujemy do formatu A1. Do tego drukujemy solwentem rollupy, płótna i ścianki wystawiennicze, stoiska targowe.

ŚCIANY

Fototapety

Zmień styl, przenieś się w dowolną krainę dzięki fototapetom. Najwyższa jakość druku. Realistyczne kolory. Odmień swoje biuro, mieszkanie, restaurację. Zadrukujemy dowolnie wielką powierzchnię.

Uniwersalność

Naszą zaletą jest możliwość druku wszystkimi dostępnymi technikami druku jak również na wszystkich powierzchniach i materiałach.

Doradztwo

Nie musisz znać się na technikach druku. Powiedz nam co potrzebujesz na nasi doradcy dobiorą najlepszy materiał i technikę druku.

Park maszynowy

Niesamowity wachlarz możliwości daje nam największy park maszyn drukarskich, introligatorskich oraz laserowych.
v

Indywidualny klient

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, bo każdy projekt jest indywidualny. Dla tego skontaktuj się z nami by dostać indywidualną wycenę.

torby papierowe, foliowe

wizytówki, ulotki, plakaty

katalogi, książki, broszury

kalendarze ścienne i kalendarze książkowe

teczki, papier firmowy, koperty, notesy

rollup, ścianki wystawiennicze, banery, stoiska

druk opakowań

Posiadamy jeden z największych parków maszynowych w Europie. Drukujemy na maszynach offsetowych, solwentowych i cyfrowych. Posiadamy maszyny do rozmiaru A1. Dzięki czemu nasz druk jest bardziej wydajny, tańszy i szybszy. Do tego posiadamy maszyny do znakowania gadżetów reklamowych, drukujemy kalendarze i fototapety. Tampodruk i sitoduk używamy do powierzchni plastikowych, laserem znakujemy elementy metalowe. Do tego posiadamy maszyny do haftu cyfrowego dzięki któremu robimy nadruki na koszulkach, bluzach i czapeczkach. Robimy również nadruki na wszystkich tekstyliach: plecaki, saszetki, torby reklamowe.
Jak co roku przygotowujemy dla Państwa pełną gamę kalendarzy, od książkowych po plakatowe. Dbamy o najwyższą jakość szycia i klejenia, tak by nasze produkty były trwałe i niezawodne.
Nowością w naszej ofercie jest druk w pełni ekologiczny. Druk eko drukujemy na papierze w 100% recyklingowego. Używamy odpowiednich farb które nie szkodzą naturalnemu środowisku oraz maszyn do z certyfikatami. Drukujemy też eko kalendarze.