Strony WWW oraz sklepy e-commerce

Tworzymy wyjątkowy i niepowtarzalny webowy świat.

Nowoczesny Design

Tworzymy nowoczesne, komunikatywne i co najważniejsze świetnie zaprojektowane strony www. Dobry design to nasza wizytówka. Nic nie przykuwa tak wzroku jak ładny projekt.

Responsive Design

Responsywność, to przede wszystkim kontakt z odbiorcą. Zmieniamy się dla Ciebie i dopasowujemy tak byś mógł oglądać nasze strony www na tabletach i smartfonach.

Sklep

Budujemy nie tylko strony www ale również sklepy internetowe. Wejdź w świat internetu, pokaż innym, że jesteś mobilny i przenieś swój biznes do internetu.
g

System CMS

Dajemy ci świetnie działający system CMS, tak byś sam w prosty sposób mógł zarządzać swoją stroną. Zmieniaj zdjęcia i treści bez ograniczeń i ciesz się wolnością.

Projektujemy sklepy oraz strony www na potrzeby naszych klientów. Jesteśmy liderem w wdrażaniu nowych technologi i optymalizowania systemów informatycznych. Posiadamy stałych klientów, którym pomagamy w prowadzeniu skutecznego biznesu w internecie. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Zapewniamy kompleksową obsługę.
Profesjonalne wykonanie, Unikalny design, w pełni responsywny.

Web Design

Pokaż się z dobrej strony

Twoja strony www, to Twoja wizytówka. Pokaż się i zaprezentuj klientom najwyższy poziom designu. Przemawiaj do nich obrazkiem. Pobudzaj zmysły. Pokaż im swój profesjonalizm, emocję, pokaż im jak bardzo Ci na nich zależy. Dostarcz niezbędne informację o sobie, pokaż najnowsze oferty. Bądź mobilny i zmieniaj się na lepsze, tak by zawsze być w czołówce. Nie musisz biec sam, stwórz z nami wspaniałą sztafetę.

W naszych projektach korzystamy tylko z najnowszych technologii

Nasz zespół który buduje strony www to najlepsi, wyselekcjonowani specjaliści od IT, komunikacji, web designu i pozycjonowania. To oni kreują współczesny, webowy świat. Wykorzystujemy najnowsze technologie, dbamy o stabilność i bezpieczeństwo realizowanych projektów oraz optymalizację stron pod kątem widoczności w wyszukiwarkach internetowych. Dla Nas nie ma rzeczy nie wykonalnych, wszystko jest kwestią tylko czasu.

Squeeze/Splash/Landing page

Wiemy, czym charakteryzuje się skuteczny serwis produktowy oraz squeeze, splash czy landing page. Zadbamy by maksymalne zwiększył on konwersję i zainteresowanie oferowanym przez Twoją firmę produktem czy usługą. Dzięki witrynom tego typu znacznie zwiększysz szansę na efektywniejszy marketing. Pokaż światu swój produkt. Zaistniej w internetowej społeczności. My sprawimy, byś pewnie stał na obu nogach i był widoczny.

Creative WebDesign i UX design

Nasi projektanci tworzą strony www oraz sklepy według najnowszych standardów kreatywnego web Designu. Tak by ich interfejs był jak najbardziej intuicyjny, a poruszanie się po stronie sprawiało czystą przyjemność. Zależy nam na perfekcyjnej komunikacji z Twoim klientem, dla tego wszystkie komunikatory, aplikacji i strony www są testowane i sprawdzane przed wpuszczeniem ich na komercyjny rynek.

SEM i SEO jako klucz sukcesu

W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić, aby prowadzić działania marketingowe w internecie bez rozwiązań SEO i SEM. My wiemy, że pełna i skuteczna reklama opiera się na jednym i drugim. Dla tego w naszych działaniach marketingowych opartych o przestrzeń internetową oba te działy wspierają się u uzupełniają. A ludzie za nie odpowiedzialni są w pełni wykwalifikowanymi specjalistami w swoich dziedzinach.

PORTFOLIO

E-commerce

Skorzystaj z wiedzy specjalisty od handlu on-line

Nasi specjaliści posiadają wszechstronną wiedzę na temat budowania oraz zarządzania handlem on-line. Doradzą oraz wybiorą odpowiednie rozwiązania dla Państwa sklepu, tak by jego funkcjonalność oraz system zarządzania był idealnie dopasowany do Państwa branży oraz zakresu sprzedawanych produktów. Jesteśmy po to by pomagać oraz doradzać.

Wdrażamy tylko najlepsze rozwiązania e-commerce

Dobrze zbudowany sklep internetowy to dziesiątki zastosowań, marketingowych, PR-owych oraz technologicznych. Wdrażamy najlepsze rozwiązania dla Twojego sklepu, dobierając je do specyfiki Twojego biznesu. Chcemy by produkty wychodzące z naszych rąk były najwyższej jakości, a klienci byli zawsze zadowoleni. Twój sukces, to nasz sukces.

Integrujemy istniejące rozwiązania z nowym systemem sprzedaży

Wykorzystując najnowsze rozwiązania informatyczne oraz programistyczne połączymy Twój sklep z otaczającym Cię webowym światem. Nie musisz rezygnować z dotychczasowych narzędzi. Nasi specjaliści zintegrują Twoje otoczenie z nowym sklepem, tak by Twoja konwersja była jak najwyższa, a Twoi klienci zadowoleni z obsługi.

E-Commerce Marketing, SEM oraz SEO

Dobrze zaprojektowany sklep to nie wszystko. Musisz być jeszcze widoczny. Pozwól, zajmiemy się odpowiednim marketingiem promując Twój sklep i Twoje działania w sieci. Zoptymalizujemy Twoją stronę tak by trafiała zawsze na pierwsze strony w wyszukiwarkach. Odpowiedni marketing łączy w sobie rozwiązania SEM i SEO, a działania wielotorowe przynoszą najlepszy efekt. Wyróżnij się w sieci razem z nami.

PORTFOLIO