Eventy, budowanie zespołu, szkolenia i konferencje

Organizujemy konferencje oraz wyjazdy firmowe, integracyjne, szkoleniowe do Polski. Budujemy zespoły w ekskluzywnych 4 gwiazdkowych hotelach conference & SPA. Do tego posiadamy pełen pakiet atrakcji dodatkowych w ciągu dnia i wieczorem będących sporą dawką adrenaliny i przyjemności.

Gwarancja jakości

100% satysfakcji

Dajemy Ci 100% satysfakcji. Zapewniamy transfer z lotniska, ekskluzywny hotel, sale konferencyjne i szkoleniowe, pakiety SPA, budowanie zespołu, oraz szeroki wachlarz atrakcji dodatkowych. My zajmujemy się wszystkim, tak byś Ty mógł w pełni wypocząć na wyjeździe firmowym.

Poczuj się jak w domu

Pokoje

Dysponujemy pokojami w trzech różnych standardach: Premium, VIP oraz apartamenty. Do tego dysponujemy salami konferencyjnymi oraz szkoleniowymi do 350 osób. Po za tym nasze hotele wyposażone są w tor do kręgli, sale bankietowe oraz klub nocny. A to wszystko byś mógł korzystać ze wszystkich atrakcji nie ruszając się z miejsca. Z nami zorganizujesz wyjątkowy event oraz wyjazd integracyjny.

Relaks

SPA & Wellness

Zrelaksuj się w naszym nowoczesnym kompleksie SPA. Tu znajdziesz odpoczynek po szkoleniu bądź konferencji, zrelaksujesz ciało i umysł. Niagara Spa to podróż do niezwykłych zakątków świata i krain luksusu skierowanych do mężczyzn i kobiet.

Atrakcje dodatkowe

Atrakcje dodatkowe

Przeloty helikopterami nad Warszawą, metamorfozy z sesją zdjęciową, skoki ze spadochronem, zabiegi kosmetyczne, jazda po torze wyścigowym super szybkimi samochodami, nurkowanie, loty w tunelu aerodynamiczny, pokazy mody i wiele, wiele więcej. Z nami zbudujesz zespół, a my zorganizujemy najlepszy wyjazd integracyjny w Polsce.

Transport

Naszym gościom zapewniamy transport z lotniska do hotelu oraz z hotelu na lotnisko.

Cena

Każda wycena przygotowywana jest indywidualnie i zależy od ilości uczestników.
f

Opcje

Chętnie przygotujemy indywidualny harmonogram zgodnie z Twoimi potrzebami.

Lokalizacja

Nasze hotele zlokalizowane są w przeróżnych zakątkach Polski, wśród zieleni i ciszy.

Hoteli

Dni

%

Satysfakcji

Niezapomniane wrażenie

Hotele 4 gwiazdki
Sala konferencyjna
Pakiety SPA & Wellnes
Pakiety atrakcji dodatkowych
Uroczysta kolacja
Klub nocny
Opieka rezydenta
Ubezpieczenie
Transport z lotniska
Tor do kręgli
Pełne wyżywienie
Wybierz się z nami na wyjazd firmowy, integracyjny bądź szkoleniowy w Polsce. Budowanie zespołu to nasza pasja. Gwarantujemy najwyższy standard usług:
Transport z lotniska, ekskluzywny czterogwiazdkowy hotel & SPA. Zarówno pokoje standardowe, jak i te o podwyższonym standardzie oraz nasze apartamenty będą doskonałym miejscem, w którym zaznacie Państwo odpoczynku w harmonii z naturą. Aby zapewnić Państwu jak największy komfort podczas pobytu, oba Apartamenty zlokalizowane są w wysuniętych strefach Hotelu, co gwarantuje niczym nie zmącony spokój.

Niagara Spa to podróż do niezwykłych zakątków świata i krain luksusu o których odwiedzeniu marzy każdy z nas. W tym magicznym miejscu jako pierwsze ukażą się specjalistyczne kapsuły zabiegowe. To one przenoszą Gości w świat najwyższej jakości pielęgnacji połączonej z profesjonalnym dotykiem wyspecjalizowanych terapeutów oraz wyjątkowymi technikami wywodzącymi się z zakątków całego świata.

Nasza restauracja to ekskluzywna restauracja a’la carte, prowadzona przez najbardziej wybitnego szefa polskiej kuchni. Menu oparte jest o regionalne produkty najwyższej jakości i odzwierciedla również sezonowość w ich dostępności. Specjalnością Restauracji jest nowoczesna kuchnia polska – tradycyjny smak podany w nowej, intrygującej odsłonie.

32 komfortowe sale konferencyjne są wyposażone w nowoczesne rozwiązania technologiczne. Istnieje również możliwość łączenia lub dzielenia poszczególnych sal, co pozwala na jeszcze bardziej elastyczne dopasowanie przestrzeni hotelu do wymagań danego wydarzenia oraz budowanie zespołu.
Proponujemy również zorganizowanie konferencji w SPA lub w plenerze, która będzie niezwykłą atrakcją dla Państwa Gości.

Oprócz stałych atrakcji hotelu jak SPA, kręgle czy dyskoteka oferujemy również bardzo szeroki wachlarz dodatkowych atrakcji, od ekstremalnych lotów w powietrzu po pokazy bramańskie i degustacje.

Mamy nadzieję, że pobyt zorganizowany przez naszą agencję, będzie niezapomnianym wydarzeniem w Państwa firmie.

Czy masz jakieś pytania?